Malowanie Felg: Bielsko Biała

Malowanie Felg: Bielsko Biała

Piękne felgi to nasza pasja

Nasza firma specjalizuje się w malowaniu felg aluminiowych oraz stalowych.
Do każdego zlecenia przykładamy się niezwykle starannie – aby efekt końcowy zdobił Państwa samochód i był naszą wizytówką.

Jak malujemy felgi?
Każdą felgę najpierw starannie sprawdzamy czy nie posiada wgięć czy uszczerbków.
Następnie w specjalnej wannie poddajemy ją procesom chemicznym, aby usunąć stare warstwy lakieru. “Gołą” felgę starannie piaskujemy, aby przygotować ją do następnego etapu renowacji, oraz zabezpieczyć przed korozją. Na samym końcu dokładnie malujemy felgę w ustalony wspólnie z Państwem wzór i kolor.

Problem z felgą?

Felgmajster pomoże , w przypadku gdy felga:

  • wymaga prostowania lub spawania
    jesteśmy specjalistami od renowacji felg aluminiowych
  • jest w kolorze, który Ci nie odpowiada
    zmiana koloru felgi z nami to przyjemność 🙂
  • prosi się, aby ją wypolerować, żeby przechodnie przechodzący obok Twojego samochodu mogli zobaczyć w niej swoje odbicie 🙂
  • potrzebuje mieć wytoczony nowy rant

Często zadawane pytania

Cena jest ustalana indywidualnie w zależności od rozmiaru felgi i wymagań Klienta. Koszt malowania zaczyna się od 90zł za sztukę. Szczegóły w cenniku.

Bardziej staramy się działać lokalnie, ponieważ cenimy sobie osobisty kontakt z Klientem. Jeżeli jednak usłyszeli Państwo o nas np. podczas zlotu czy wakacji, a odległość sprawia, że nasza usługa byłaby nieopłacalna – prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy – postaramy się znaleźć rozwiązanie. 🙂

Felgi do malowania lub renowacji mogą Państwo dostarczyć do naszej siedziby w Bielsku-Białej, przy ul. ul. Wyzwolenia 130 (dzielnica Hałcnów, hala po prawej stronie) od poniedziałku do piątku od 07:00 do 17:00.
Jeżeli jednak nie dadzą Państwo rady znaleźć czasu w tych godzinach – prosimy o kontakt. Postaramy się uzgodnić niestandardową godzinę odbioru, lub w razie możliwości, odbierzemy je od Państwa.
Czas realizacji zlecenia wynosi maksymalnie 7 dni, ale w wielu przypadkach jest on krótszy!