O firmie

Witajcie! Jesteśmy FelgMajster – malarnia proszkowa z Bielska-Białej! Powstaliśmy, aby dostarczyć firmom i osobom prywatnym usługi piaskowania i malowania metodą proszkową w wysokiej jakości i w atrakcyjnych cenach.

Jesteśmy nastawieni na długoterminową współpracę, ale nie odmawiamy także pojedynczych zleceń. Specjalizujemy się w renowacji felg aluminiowych i stalowych, piaskowaniu i malowaniu przedmiotów o maksymalnej wielkości 2,5m x 1,5m x 1,5m.

Naszym priorytetem jest Państwa zadowolenie, dlatego do każdego zlecenia przykładamy się niezwykle starannie. Owocem naszych prac jest polecanie naszych usług dalej – za co jesteśmy niezmiernie wdzięczni. Bez względu, czy dowiedzieliście się Państwo o naszej firmie z Google, od znajomych czy od naszego przedstawiciela handlowego – gwarantujemy, że spełnimy Państwa nawet najbardziej wygórowane oczekiwania.

Terminowość

Zlecając nam usługę gwarantujemy dotrzymania obiecanego terminu.
100% naszych zleceń jest realizowana zgodnie z harmonogramem.

Wymiary pieca

Nasza firma jest w stanie piaskować i malować przedmioty o maksymalnych gabarytach 2,5m x 1,5m x 1,5m w naszym piecu z systemem przelotowym.
Posiadamy także wannę do usuwania lakierów chemicznych.

Konkurencyjne ceny

Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii i wysokiej jakości materiałów, jesteśmy w stanie zaoferować profesjonalne usługi w konkurencyjnych cenach.

Nasza Misja

Naszą misją jest wspomagać procesy produkcyjne firm na terenie Bielska-Białej i okolic poprzez dostarczanie profesjonalnych usług realizowanych w terminie oraz umożliwić dostęp do tych usług klientom detalicznym.

FelgMajster realizuje takie usługi jak:

  1. Renowacja felg aluminiowych i stalowych
  2. Piaskowanie
  3. Malowanie proszkowe
  4. Chemiczne usuwanie powłok lakierniczych
0
+
Ukończone zlecenia
0
+
dni pracujące
0
+
stali kliencji
0
%
zadowolenie

Kontakt z nami

Nasz specjalista czeka na Państwa telefony i wiadomości od poniedziałku do piątku w godzinach od 07:00 do 17:00. Również w tych godzinach zapraszamy do osobistego odwiedzenia naszego biura w Bielsku-Białej przy ul. Zagrody 80.
Kontakt z nami jest także możliwy za pomocą poczty elektronicznej lub poprzez formularz kontaktowy.

IMG_20180325_185551_098
«Felgi jak nowe… a raczej LEPIEJ niż nowe 🙂 profesjonalna robota i bardzo szybka realizacja przed terminem!!! Następny komplet też zawita w progi FelgMajster »

Tomasz W.

Facebook
«Godny polecenia – Termin, cena i wykonanie ! Piękny projekt. Pozdrawiam »

Jan I.

Facebook
« W krótkich słowach, pełna profeska.
Polecam bardzo, a poniżej efekt 😉 »

Łukasz B.

Facebook