O firmie

Witajcie! Jesteśmy FelgMajster – malarnia proszkowa z Bielska-Białej! Powstaliśmy, aby dostarczyć firmom i osobom prywatnym usługi piaskowania i malowania metodą proszkową w wysokiej jakości i w atrakcyjnych cenach.

Jesteśmy nastawieni na długoterminową współpracę, ale nie odmawiamy także pojedynczych zleceń. Specjalizujemy się w renowacji felg aluminiowych i stalowych, piaskowaniu i malowaniu wszelkich przedmiotów. Dysponujemy piecem o wymiarach 4m x 2m x 2m.

Naszym priorytetem jest Państwa zadowolenie, dlatego do każdego zlecenia przykładamy się niezwykle starannie. Owocem naszych prac jest polecanie naszych usług dalej – za co jesteśmy niezmiernie wdzięczni. Bez względu, czy dowiedzieliście się Państwo o naszej firmie z Google, od znajomych czy od naszego przedstawiciela handlowego – gwarantujemy, że spełnimy Państwa nawet najbardziej wygórowane oczekiwania.

Terminowość

Zlecając nam usługę gwarantujemy dotrzymania obiecanego terminu.
100% naszych zleceń jest realizowana zgodnie z harmonogramem.

Wymiary pieca

Nasza firma jest w stanie polakierować przedmioty o maksymalnych gabarytach 4m x 2m x 2m.

Konkurencyjne ceny

Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii i wysokiej jakości materiałów, jesteśmy w stanie zaoferować profesjonalne usługi w konkurencyjnych cenach.

Nasza Misja

Naszą misją jest wspomagać procesy produkcyjne firm na terenie Bielska-Białej i okolic poprzez dostarczanie profesjonalnych usług realizowanych w terminie oraz umożliwić dostęp do tych usług klientom detalicznym.

FelgMajster realizuje takie usługi jak:

  1. Renowacja felg aluminiowych i stalowych
  2. Piaskowanie
  3. Malowanie proszkowe

Kontakt z nami

Nasz specjalista czeka na Państwa telefony i wiadomości od poniedziałku do piątku w godzinach od 07:00 do 17:00. Również w tych godzinach zapraszamy do osobistego odwiedzenia naszego biura w Bielsku-Białej przy ul. Wyzwolenia 130 (hala po prawej stronie).
Kontakt z nami jest także możliwy za pomocą poczty elektronicznej lub poprzez formularz kontaktowy.